Във връзка с разширяването на дейността на нашия партньор – международна транспортна компания с утвърдени позиции в своя бранш, търсим да назначим опитен специалист на позицията: Флотен Мениджър

Флотен Мениджър

Отговорности:

  • Участва в оперативното управление на шофьорите на подопечния му автомобилен парк
  • Контролира маршрутите и активно контактува с водачите
  • Разрешава възникнали проблеми при превозите
  • Контролира, подпомага и мотивира шофьорите
  • Изготвя справки, разчети и др.
  • Анализира оперативни отчети за шофьорите и ги насочва към подобряване на оперативните им резултати.
  • Подпомага изготвянето и придвижването на документите и информацията

Изисквания:

  • Висше образование
  • Опит в управлението на хора
  • Добри умения за работа с пакета Microsoft Office
  • Способност за работа в динамична обстановка
  • Комуникационни и организационни умения
  • Английски език ще се счита за предимство

Компанията предлага:

  • Дългосрочна, предизвикателна и отговорна работа в международна среда и амбициозен екип от професионалисти
  • Стандартно работно време - от понеделник до петък
  • Възможност за кариерно развитие
  • Мотивиращо възнаграждение и много добри условия на труд

Ако сме предизвикали интереса Ви и искате да научите повече за възможността, моля, изпратете актуалната си автобиография на recruitment@hmglinks.com или използвайте формата за кандидатстване по-долу.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Удостоверение издадено от Министерството на труда и социалната политика под № 2356 / 19.09.2017, за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.